Національний Музей Декоративного Мистецтва України

13 травень о 12:24 · II УКРАЇНСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ 7-8 травня у Польщі відбувається Другий Український безпековий форум у сфері культури, у якому взяла участь генеральна директорка Національного музею декоративного мистецтва України Людмила Строкова. Це саміт, що зібрав у посольстві Німеччини у Варшаві близько 160 урядовців та експертів з музеїв України, Польщі, Німеччини, Естонії, Франції та Швеції, організований фундацією Obmin. Він був присвячений критичній взаємозалежності між збереженням культури та національною безпекою. Організатори форуму зазначають: «Війна Росії проти України спрямована не лише на її завоювання, а й на знищення української ідентичності. Тому численні знищення українського мистецтва та культури є не супутньою шкодою, а скоріше основною частиною російської моделі ведення війни. Саме тому OBMIN було засновано влітку 2022 року, як платформу для українських музеїв, і створено, як фонд у Варшаві, в грудні 2022 року». Форум організовано у співпраці з українськими, польськими та німецькими урядовими та неурядовими установами та став продовженням дискусій, що відбулися під час першого Українського безпекового форуму у сфері культури, який пройшов восени 2025 року в Посольстві Польщі в Берліні.

II УКРАЇНСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ

13 травень о 12:24  ·

7-8 травня у Польщі відбувається Другий Український безпековий форум у сфері культури, у якому взяла участь генеральна директорка Національного музею декоративного мистецтва України Людмила Строкова.

Це саміт, що зібрав у посольстві Німеччини у Варшаві близько 160 урядовців та експертів з музеїв України, Польщі, Німеччини, Естонії, Франції та Швеції, організований фундацією Obmin. Він був присвячений критичній взаємозалежності між збереженням культури та національною безпекою.

Організатори форуму зазначають: «Війна Росії проти України спрямована не лише на її завоювання, а й на знищення української ідентичності. Тому численні знищення українського мистецтва та культури є не супутньою шкодою, а скоріше основною частиною російської моделі ведення війни. Саме тому OBMIN було засновано влітку 2022 року, як платформу для українських музеїв, і створено, як фонд у Варшаві, в грудні 2022 року».

Форум організовано у співпраці з українськими, польськими та німецькими урядовими та неурядовими установами та став продовженням дискусій, що відбулися під час першого Українського безпекового форуму у сфері культури, який пройшов восени 2025 року в Посольстві Польщі в Берліні.

13 травень о 12:24 · II УКРАЇНСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ 7-8 травня у Польщі відбувається Другий Український безпековий форум у сфері культури, у якому взяла участь генеральна директорка Національного музею декоративного мистецтва України Людмила Строкова. Це саміт, що зібрав у посольстві Німеччини у Варшаві близько 160 урядовців та експертів з музеїв України, Польщі, Німеччини, Естонії, Франції та Швеції, організований фундацією Obmin. Він був присвячений критичній взаємозалежності між збереженням культури та національною безпекою. Організатори форуму зазначають: «Війна Росії проти України спрямована не лише на її завоювання, а й на знищення української ідентичності. Тому численні знищення українського мистецтва та культури є не супутньою шкодою, а скоріше основною частиною російської моделі ведення війни. Саме тому OBMIN було засновано влітку 2022 року, як платформу для українських музеїв, і створено, як фонд у Варшаві, в грудні 2022 року». Форум організовано у співпраці з українськими, польськими та німецькими урядовими та неурядовими установами та став продовженням дискусій, що відбулися під час першого Українського безпекового форуму у сфері культури, який пройшов восени 2025 року в Посольстві Польщі в Берліні.
13 травень о 12:24 · II УКРАЇНСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ 7-8 травня у Польщі відбувається Другий Український безпековий форум у сфері культури, у якому взяла участь генеральна директорка Національного музею декоративного мистецтва України Людмила Строкова. Це саміт, що зібрав у посольстві Німеччини у Варшаві близько 160 урядовців та експертів з музеїв України, Польщі, Німеччини, Естонії, Франції та Швеції, організований фундацією Obmin. Він був присвячений критичній взаємозалежності між збереженням культури та національною безпекою. Організатори форуму зазначають: «Війна Росії проти України спрямована не лише на її завоювання, а й на знищення української ідентичності. Тому численні знищення українського мистецтва та культури є не супутньою шкодою, а скоріше основною частиною російської моделі ведення війни. Саме тому OBMIN було засновано влітку 2022 року, як платформу для українських музеїв, і створено, як фонд у Варшаві, в грудні 2022 року». Форум організовано у співпраці з українськими, польськими та німецькими урядовими та неурядовими установами та став продовженням дискусій, що відбулися під час першого Українського безпекового форуму у сфері культури, який пройшов восени 2025 року в Посольстві Польщі в Берліні.

Ср ‒ Нд: 10:00 ‒ 17:00
Пн ‒ Вт: Зачинено

м. Київ, Україна, 01015, вул. Лаврська, 9
+380 44 280 3693