ЗАВЕРШЕННЯ ВИСТАВКИ «В ЕПІЦЕНТРІ БУРІ. МОДЕРНІЗМ В УКРАЇНІ 1900-1930 ті» У ЛЬВОВІ
Друзі! У Львові відбулась фінальна екскурсія виставкою «В епіцентрі бурі. Модернізм в Україні 1900-1930-ті», яку провела Оксана Баршинова – мистецтвознавиця, куратора виставки.
Цей масштабний виставковий проєкт встиг побувати у найкращих галереях у Мадриді, Відні (в усім відомому Бельведері), Лондоні, Кельні, Братиславі, Брюсселі та Лодзі.
Науковиця Національного музею декоративного мистецтва України Олена Шевчук, яка була учасницею цієї події розповіла, що на екскурсію зібралось багато львів’ян та гостей міста. Відвідувачі мали нагоду побачити картини знакових українських художників – модерністів з провідних музеїв Києва, серед яких – твори Ганни Собачко-Шостак, Євгена Пшеченка та Василя Довгошиї з колекції Національного музею декоративного мистецтва України.
До слова, твори видатних українських художників – Ганни Собачко-Шостак, Євгена Пшеченка, Василя Довгошиї та інших українських митців можна побачити на великій виставці творів наївного мистецтва «Я так бачу…», яка нині триває у Національному музеї декоративного мистецтва України.
Фото: Олена Шевчук.
#виставка#модернізм#ГаннаСобачкоШостак#ЄвменПшеченко#ВасильДовгошия


