ВІДЗНАЧЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ СТОЛИЧНИХ МУЗЕЇВ
Друзі! З нагоди Міжнародного дня музеїв у Національному музеї декоративного мистецтва України відбулося урочисте відзначення та нагородження працівників муніципальних музеїв столиці.
З вітальним словом звернулась до учасників події генеральна директорка музею Людмила Строкова, яка зазначила, що попри важкі часи війни Національний музей декоративного мистецтва України активно працює, знаходить нові форми роботи і спостерігає зростання зацікавленості відвідувачів у його діяльності. Адже музей, в якому зберігається понад 80 тис одиниць зберігання, є яскравим свідченням ідентичності української культури, що на сьогодні є надзвичайно важливим.
З професійним святом привітали присутніх директор Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк та Вікторія Муха – голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій КМДА, генеральна директорка Музею історії Києва. У своїх виступах вони наголосили на важливості професійної діяльності музейних працівників у справі з охорони та популяризації культурної спадщини України, у збереженні національної ідентичності.
В ході заходу генеральна директорка Національного музею декоративного мистецтва України Людмила Строкова була нагороджена Почесним знаком Київського міського голови “Знак пошани”.
Фахівці столичних музеїв – від керівників і науковців до технічних працівників отримали подяки та були відзначені грамотами від київської влади. «Всі, хто працюють в музеї, роблять одну велику справу і всі вони дуже важливі», – наголосив Сергій Анжияк.
Святкова подія завершилась чудовим концертом, який подарували музиканти Київської муніципальної академії музики імені Р.М. Глієра.



